Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Україна застосувала санкції проти компаній, що постачають компоненти для балістики та обслуговують російський ВПК

3 серпня 2026 року - 21:05

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування санкцій проти суб’єктів, що працюють на російський військово-промисловий комплекс.

Президент України та віцепремʼєр-міністр, міністр закордонних справ Молдови обговорили безпекові питання та спільні інфраструктурні проєкти

3 серпня 2026 року - 20:44

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із віцепремʼєр-міністром, міністром закордонних справ Молдови Міхаєм Попшоєм, який узяв участь у щорічній нараді керівників закордонних дипломатичних установ України «Відновлення миру і лідерство України», що відбулася в Києві.

Санкційний тиск на Росію, збільшення військової та енергетичної підтримки України, масштабування Антибалістичної коаліції та підготовка до зими – Президент назвав пріоритети дипломатичної роботи України на рік

3 серпня 2026 року - 20:28

Українські дипломати мають посилити роботу щодо санкцій проти Росії, масштабування проєктів Drone Deals, PURL, SAFE, Антибалістичної коаліції та програми FREYJA, забезпечити підготовку до зими й постачання ракет-перехоплювачів і зміцнити двосторонні відносини. Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час щорічної наради керівників закордонних дипломатичних установ України «Відновлення миру і лідерство України».

Звернення Президента до учасників наради керівників закордонних дипломатичних установ України

3 серпня 2026 року - 17:43

На дипломатію зараз працюють усі ми: Президент, уряд і парламент, наші команди, дуже часто – наші журналісти, український бізнес, громадський сектор. Українські воїни, безумовно, чия сила дозволяє Україні бути. Але, звісно, складова професійної, системної, кар’єрної дипломатії є важливою та незамінною. Будь ласка, робіть нашу дипломатію незмінною, результативною, переможною.

Наші Повітряні Сили наявними засобами досягають значних результатів – Президент привітав захисників неба зі святом

2 серпня 2026 року - 17:53

У День Повітряних Сил Збройних Сил України Президент Володимир Зеленський зустрівся із захисниками українського неба, привітав їх зі святом, відзначив державними нагородами, вручив вище військове звання, бойовий прапор і стрічки почесних найменувань.

Президенти України та ОАЕ обговорили безпеку морських шляхів і збільшення можливостей для захисту життів

1 серпня 2026 року - 22:06

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом ОАЕ Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном.

Ракети для «петріотів» у світі є, і важливо, щоб партнери зробили це політичне рішення про передачу необхідних пакетів – звернення Президента

1 серпня 2026 року - 21:53

Потрібні відповіді на цей російський терор. Реальні відповіді світу. Звісно, ми бачимо кожного лідера та кожну країну, які реагують. Але єдина сильна реакція, вона справедлива, реакція, яка справді досягає мети й допомагає людям, – це додаткова підтримка для нас в Україні, для наших людей, для нашої держави.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання