Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Володимир Зеленський запросив іноземний бізнес інвестувати в низку проектів в Україні під його особисті гарантії

13 вересня 2019 року - 11:01

Володимир Зеленський запросив іноземний бізнес інвестувати в низку проектів в Україні під його особисті гарантії

Президент України Володимир Зеленський презентував низку проектів, які реалізовуватимуться в Україні із залученням іноземного бізнесу під особисті гарантії захисту інвестицій з боку Глави держави.

«Нам є що вам усім запропонувати. Це – низка проектів, у які під мої особисті гарантії захисту я запрошую іноземний бізнес», – сказав Глава держави під час промови на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії, що триває в Мистецькому арсеналі у Києві.

Володимир Зеленський зазначив, що серед його пріоритетів – енергетика, інфраструктура, прозорий обіг земель. Також він запросив присутніх на інвестиційний форум у м. Маріуполі Донецької області, який відбудеться у жовтні, та анонсував декілька проектів.

Перший – проект іригації у південних регіонах країни, зокрема в Херсонській області. «Амбітне завдання – перетворення пустельних земель на плодючі», – пояснив Глава держави.

Другий проект – міжуніверситетський IT-кластер у Харкові.

Також Володимир Зеленський має намір сприяти створенню у Києві центру кіновиробництва. «Вчора Верховна Рада ухвалила закон про сприяння та допомогу кіновиробництву, про rebate, і запрошуємо всіх переконатися – у нас не гірше знімати, ніж у Будапешті і в Польщі, у нас дуже красива країна», – зауважив Президент.

Наступний проект – новий курорт на узбережжі Чорного моря. «Потрібно уточнити, що це абсолютно нове українське місто, з нуля», – заявив Володимир Зеленський.

Іще один проект – нові гірськолижні курорти. «Карпати великі, і у нас є гігантський потенціал стати східноєвропейськими Альпами. Зараз ми розглядаємо проект у Славському та Боржаві», – повідомив Президент.

Також в Україні сприятимуть іmpact-інвестуванню. «Проект на перехресті мистецтва, освіти та бізнесу. Прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах України», – пояснив Глава держави. Крім того, планують розвивати острів Хортицю на Запоріжжі як серце козацтва і центр сили українського національного духу.

Наступний проект – масштабний парк розваг для гостей зі Східної та Центральної Європи.

«Це – неповний перелік причин, через які ми запрошуємо інвестувати в Україну. Чекаємо в гості, будемо раді. Вкладайте гроші в Україну», – резюмував Володимир Зеленський.

ф

Участь Президента України у 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії

13 вересня 2019 року - 11:44