Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Таміла Ташева: Ми маємо вжити заходів для протидії російським окупантам у Криму і розуміємо, якими вони мають бути

26 квітня 2022 року - 14:44

Новопризначений постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева у перший день роботи на посаді окреслила низку викликів, які їй разом із командою Представництва доведеться долати найближчим часом в умовах широкомасштабної збройної агресії Росії.

Таміла Ташева констатувала, що тимчасова окупація Криму з 2014 року мала лише негативні наслідки для півострова, а з початком широкомасштабного вторгнення в лютому 2022-го ситуація стала ще гіршою.

«Тривають політичні переслідування. Росія продовжує використовувати Крим як військову базу та плацдарм для повномасштабного наступу на Україну. Здійснює призов наших громадян та відправляє на війну проти власної держави. Обстрілює гуманітарні коридори з Маріуполя та спрямовує людей до Криму, де в них вилучають українські документи й відправляють у пункти розміщення на Далекому Сході та в Сибіру», – зазначила постійний представник Президента в АРК.

Також, за її словами, окупанти змушують учителів у школах проводити пропаганду серед дітей та їхніх батьків, а тих, хто не погоджується, цькують і звільняють. Лікарів намагаються мобілізувати для роботи на окупованій території Донбасу. Також людей змушують брати участь у пропагандистських акціях на підтримку Президента Росії Володимира Путіна та розпочатої ним війни, розповіла Таміла Ташева.

«У цій ситуації ми насамперед маємо вжити заходів для протидії російським окупантам у Криму і розуміємо, якими вони мають бути. У їх реалізації розраховуємо на підтримку інших державних органів, неурядових громадських організацій та міжнародних партнерів», – наголосила постійний представник Президента в АР Крим.