Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президенти України та Польщі провели двосторонню зустріч у Києві

28 червня 2023 року - 19:32

Президенти України та Польщі провели двосторонню зустріч у Києві

Президент України Володимир Зеленський провів двосторонню зустріч із Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою, який перебуває з візитом у Києві.

Глава Української держави зазначив, що присутність Анджея Дуди в Україні у День Конституції є важливим сигналом підтримки нашої країни, особливо напередодні саміту НАТО у Вільнюсі.

Володимир Зеленський висловив подяку за оборонну допомогу, яку Польща надає нашій державі. Президент України також високо оцінив лідерство Варшави у створенні танкової коаліції та активну участь в авіаційній коаліції, зокрема готовність навчати українських пілотів на літаках F-16.

Глава Української держави детально поінформував польського колегу про ситуацію на полі бою та ключові потреби України на фронті задля прискорення звільнення українських територій від російських загарбників.

Лідери скоординували позиції напередодні саміту НАТО у Вільнюсі. Володимир Зеленський високо оцінив позицію Президента Польщі щодо політичного запрошення України до членства в НАТО.

Глави держав окремо обговорили низку актуальних питань двосторонньої взаємодії.

«Ми вже неодноразово спільно знаходили рішення для складних питань. Це відповідатиме високому рівню відносин і духу стратегічного партнерства між двома державами», – підсумував Президент України.

ф

Зустріч президентів України, Польщі та Литви в Києві

28 червня 2023 року - 17:13