Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президент відвідав у лікарні мешканців Київщини, поранених унаслідок ворожих обстрілів 

17 березня 2022 року - 17:05

Президент відвідав у лікарні мешканців Київщини, поранених унаслідок ворожих обстрілів 

Президент України Володимир Зеленський відвідав у лікарні родину Власенків, яка потрапила під обстріл окупантів під час евакуації з міста Ворзеля Київської області. 

Власенки переїхали на Київщину з Криму після початку російської окупації півострова, оскільки не захотіли набувати російське громадянство. 

Коли в лютому 2022 року Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну, родина вирішила виїхати з Ворзеля в безпечніше місце, але автомобіль потрапив під ворожий обстріл. 

Тоді старша 16-річна донька Катя закрила своїм тілом молодшого 8-річного брата Ігоря й дістала значні поранення. Побачивши сестру, яка стікає кров'ю, Ігор вийшов з машини та почав щосили кричати на окупантів за те, що вони зробили. Осколкових поранень також зазнала мати Тетяна. Батько Роман виніс поранену доньку на руках, щоб їй надали допомогу.

Лікування матері та доньки триватиме кілька місяців, але вони змогли зберегти свою родину та вижити. 

Під час зустрічі з Власенками в лікарні, куди також приїхав голова родини, Володимир Зеленський відзначив їхню згуртованість, турботу та готовність захищати одне одного до кінця, що врятувало їм життя. Президент побажав сім'ї Власенків швидкого одужання та висловив переконання, що невдовзі вони всі разом святкуватимуть перемогу України.

«Інакше й бути не може, коли в нашій країні такі міцні родини», – зазначив Глава держави.
Він подарував Власенкам планшет для навчання, квіти, солодощі та фрукти.

Маленькому Ігорю Володимир Зеленський передав м'яку іграшку, оскільки під час обстрілів снаряд потрапив на подвір’я будинку родини, і м’які іграшки хлопчика пошкодило осколками.

У лікарні Президент України також поспілкувався з іншими мешканцями Київщини, які проходять там лікування, з бійцем територіальної оборони та водієм убитого в Ірпені журналіста-документаліста Брента Рено.
 

ф

Президент відвідав у лікарні мешканців Київщини, поранених унаслідок ворожих обстрілів

17 березня 2022 року - 17:33