Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Перша леді України звернулася до Всесвітньої ради церков

19 березня 2022 року - 18:40

Перша леді України Олена Зеленська звернулася до Всесвітньої ради церков з проханням стати посередником в організації гуманітарних коридорів і сприяти в допомозі українцям, які втікають від війни.

«Я звертаюся до вас як до організації, що покликана проповідувати мир і братерство: будьте сьогодні голосом тих, хто страждає від війни! Донесіть до членів Всесвітньої ради церков важливість сповідування справедливості та миру на нашій землі, що йде з віри в Бога. Прошу вас і членів ВРЦ донести свій голос із засудженням війни та закликом до захисту мирного населення», – зазначила дружина Президента України.

З початку війни Олена Зеленська працює над гуманітарною підтримкою українців. Зокрема, вона активно взаємодіє з міжнародними організаціями, першими леді інших країн задля розв'язання гуманітарних криз в Україні. Зараз у її фокусі – надання необхідної допомоги дітям, матерям та збереження їхніх життів. Саме тому Олена Зеленська звернулася до Всесвітньої ради церков із закликом допомогти Україні.