Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся з керівником відомства Федерального канцлера, федеральним міністром з особливих доручень Німеччини Вольфгангом Шмідтом. Участь у зустрічі також узяв заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква.
Андрій Єрмак подякував за допомогу Німеччини в боротьбі з російською агресією та особливо відзначив лідерство ФРН у Європі щодо військової підтримки.
Очільник Офісу Глави держави поінформував про результати зустрічі з американською делегацією в Джидді. За його словами, триває координація зусиль для встановлення 30-денного режиму тиші, узгодження ефективного моніторингу його дотримання та напрацювання гарантій безпеки.
Андрій Єрмак наголосив, що «червоними лініями» є невизнання окупованих Росією українських територій, зменшення чисельності армії та нейтральний статус.
«Україна як ніхто хоче миру. Але ми не можемо прийняти мир за будь-яку ціну. Ми не підемо на жодні компроміси, що не будуть підтримуватись українським суспільством. Українці підтримують коротке припинення вогню, але не погодяться на заморожений конфлікт без гарантій безпеки», – зауважив керівник Офісу Президента.
Він також висловив сподівання на продовження підтримки з боку Німеччини.