Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №12/2025-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Проєкт "Створення стійкої інфраструктури у вразливих середовищах в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Угоди про фінансування (Проєкт "Створення стійкої інфраструктури у вразливих середовищах в Україні") між Україною та Міжнародною асоціацією розвитку, Угоди про грант Цільового фонду багатьох донорів з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (Проєкт "Створення стійкої інфраструктури у вразливих середовищах в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку, що діють як адміністратор Цільового фонду багатьох донорів з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №142/2017

Про делегацію України для участі в роботі 70-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я

1. Утворити делегацію України для участі в роботі 70-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я (22 – 31 травня 2017 року, м.Женева, Швейцарська Конфедерація) в такому складі:

СУПРУН Уляна Надія — перший заступник Міністра охорони здоров’я України, глава делегації

КЛИМЕНКО Юрій Аркадійович — Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві

СОБКО-НЕСТЕРУК Катерина Олександрівна — третій секретар Постійного представництва України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі в роботі 70-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я (додаються, для службового користування).

3. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі в роботі 70-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я першого заступника Міністра охорони здоров’я України У.Супрун.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

25 травня 2017 року