Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №12/2025-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Проєкт "Створення стійкої інфраструктури у вразливих середовищах в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Угоди про фінансування (Проєкт "Створення стійкої інфраструктури у вразливих середовищах в Україні") між Україною та Міжнародною асоціацією розвитку, Угоди про грант Цільового фонду багатьох донорів з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (Проєкт "Створення стійкої інфраструктури у вразливих середовищах в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку, що діють як адміністратор Цільового фонду багатьох донорів з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України
Пошук документів

Список осіб, документи яких відповідають вимогам, установленим Законом України "Про Вищу раду правосуддя" (оновлений 13.11.2023)

1 листопада 2023 року відбулося засідання конкурсної комісії з добору кандидатів  для здійснення Президентом України призначення  на посаду члена Вищої ради правосуддя.

За результатами розгляду документів, поданих особами, які претендують на участь у конкурсі, конкурсна комісія прийняла рішення:

1. Визнати такими, що відповідають вимогам, установленим Законом України "Про Вищу раду правосуддя", документи таких осіб:

  1. БАЛАЦ Сергій Валерійович
  2. ГУРІН Дмитро Миколайович
  3. ЖУК Андрій Володимирович
  4. ЗАІЧКО Олена Вікторівна
  5. КАПУСТИНСЬКИЙ Максим Вікторович
  6. ПАВЛУЩИК Віктор Володимирович
  7. ПАНЧЕНКО Наталія Дмитрівна
  8. ТКАЧЕНКО Олександр Васильович
  9. ФЕЛЕНКО Юрій Анатолійович
  10. ШЕВЧУК Олексій Анатолійович
  11. ШЕЙГЕЦЬ Валентин Михайлович

2. Визнати такими, що не відповідають вимогам, установленим Законом України "Про Вищу раду правосуддя", документи таких осіб:

  1. КЛИМЕНКО Кирило Олегович
  2. САВ’ЮК Максим Ігорович
  3. УМАНСЬКИЙ Роман Вікторович
  4. ЦИБУЛЯ Олег Володимирович

3. Відкласти розгляд документів таких осіб:

  1. ДАВИДЧУК Дмитро Павлович
  2. ІВАЩЕНКО Владислав Іванович
  3. РИЩЕНКО Андрій Юрійович

13 листопада 2023 року конкурсна комісія завершила розгляд документів, поданих особами, які претендують на участь у конкурсі.

Конкурсна комісія прийняла рішення:

1. Визнати такими, що відповідають вимогам, установленим Законом України "Про Вищу раду правосуддя", документи таких осіб:

  1. ДАВИДЧУК Дмитро Павлович
  2. ІВАЩЕНКО Владислав Іванович

2. Визнати такими, що не відповідають вимогам, установленим Законом України "Про Вищу раду правосуддя", документи:

  1. РИЩЕНКО Андрій Юрійович