Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Володимир Зеленський погасив поштову марку «Русскій воєнний корабль… Всьо!», випущену до Дня морської піхоти України

23 травня 2022 року - 17:30

«Такі речі, як ця марка, – це передусім символи, які допомагають нам вірити в нашу перемогу. Що ми неодмінно переможемо в цій війні, а окупант піде на дно. Інтерес людей до цих марок є підтвердженням цього. Переконаний, таких символів перемоги в нас буде ще багато», – сказав Володимир Зеленський.

Після перемоги маємо створити в Україні такі умови, щоб і люди, і бізнес почувалися в безпеці – Президент

23 травня 2022 року - 16:51

Україна після перемоги у війні з Росією стане потужною й безпечною державою, яка позбудеться корупційної складової та олігархічного впливу і зможе захистити свою територію та людей. Про це сказав Президент Володимир Зеленський, беручи участь в онлайн-форматі у Всесвітньому економічному форумі, що триває в Давосі.

Володимир Зеленський на форумі у Давосі запропонував створити організацію, яка б запобігала виникненню голоду у світі

23 травня 2022 року - 16:39

Україна пропонує створити організацію держав – експортерів продовольства, яка б слугувала інструментом протидії виникненню голоду на планеті. Про це сказав Президент Володимир Зеленський, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Виступ керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака на відкритті Russian War Crimes у межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі

23 травня 2022 року - 15:12

Давос – місце сили. Тут уже півстоліття твориться новий світ. Та сьогодні новий світ народжується в Україні. Ми захищаємося від руйнівної й безжальної сили. Але ми боремося не лише за себе. На кону – майбутнє Європи та світу. Заради майбутнього зло має бути зупинене.

Маємо не боятися створювати нові прецеденти – виступ Президента України на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

23 травня 2022 року - 14:55

Щоб гарантувати мир і спокій, всі ми маємо діяти швидко і превентивно. Маємо не боятися створювати нові прецеденти. Саме цього світ давно повинен був навчитися на різних поворотних моментах, за які сплатив велику ціну. Це була ціна за те, що світ тільки реагував, а не діяв превентивно.

Президент підписав закон щодо санкцій, пов'язаних з активами окремих осіб

23 травня 2022 року - 09:31

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності санкцій, пов'язаних з активами окремих осіб», який Верховна Рада ухвалила 12 травня 2022 року.

Україна щотижнево розширює свої міжнародні зв'язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни – звернення Президента Володимира Зеленського

22 травня 2022 року - 23:31

Я радий відзначити, що українсько-польські відносини нарешті – на абсолютно чистій, щирій основі, без будь-яких чвар і старої конфліктної спадщини. Це – досягнення наших народів. І я бажаю, щоб братерство між українцями й поляками зберігалося завжди.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання